לחץ כאן חיפוש עבודה בעיצוב

חיפוש משרות לפי תחומיםחיפוש משרות לפי מפתחחיפוש משרות לפי חברות


 

 לוח חיפוש עבודה בעיצוב של אתר ג'ובנט הוא הלוח המועדף בישראל למציאת עבודה בתחום העיצוב. החיפוש בג'ובנט הוא קל וידידותי לגולש, אין צורך להירשם או לשלם, החיפוש נעשה לפי מילות מפתח, תחומים או שמות של חברות, ומחולק גם לפי איזורים בארץ. רק גלוש לאתר ותתחיל לחפש עבודה חדשה בעיצוב.

משרות ותפקידים בתחום העיצוב כוללים תכנון ועיצוב מוצרים שונים, החל מעיצוב אופנה והנעלה, עיצוב תעשייתי של מוצרים שמישים, ועד עיצוב דירות.

לצורך השתלבות במשרות לעיצוב פנים ועיצוב אדריכלי של דירות ונכסים למגורים ומסחר, יש צורך בידע מוקדם בשרטוט ובתכנון פרויקטים, שליטה בתוכנות גרפיות ושרטוט דוגמת אוטו-קאד, ידע בתמחור העבודה, כתיבת הצעות מחיר ופיקוח על ביצוע פרויקטים. לעיתים התפקיד כולל גם מתן שירות לקוחות וייעוץ באולם התצוגה של החברה, ולכן יש צורך באוריינטציה שיווקית וניסיון במכירות.

מעצבים גרפיים עבור עיתונים, מגזינים וספרים, מעצבי אתרי אינטרנט, מעצבי לוגו וכו' צריכים להראות ניסיון ושליטה בתוכנות עיצוב גרפי כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, ליצור מצגות, לתחזק אתרי אינטרנט ולהיות אחראיים על החומר השיווקי- פרסומי של החברה. מעצבי מוצר צריכים להיות יצירתיים ולשלוט במגוון חומרים וטכניקות עבודה בהתאם לתחום בו הם מתמחים.

מנוע החיפוש של לוח חיפוש עבודה בעיצוב מאפשר לך לבצע התאמה בין הכישורים המקצועיים שלך ורצונותיך לבין דרישות המעסיק. חשוב לציין כי תוכל לשמור את המשרות שבחרת באתר, כדי שבפעם הבאה שתכנס לאתר ג'ובנט תוכל להתעדכן ברשימת המשרות החדשות שנוספו לאתר.

רישום מהיר וחינם ל"ג'ובנטון" - מהדורת העדכון השבועי און-ליין למחפשי עבודה של האתר, תספק לכם משרות נבחרות מלוח דרושים בעיצוב, פירוט של ההיצע השבועי של משרות בתחומים המעניינים אתכם כתבות מועילות מתחום התעסוקה וטיפים לחיפוש עבודה קל ומוצלח יותר.

אם אתם מחפשים עבודה בעיצוב היכנסו כבר עכשיו ללוח דרושים בעיצוב של אתר ג'ובנט. המשרה הבאה שלכם ממתינה לכם במרחק של לחיצת עכבר!